10 Numara Fiat'lılara Periyodik Bakım Paketi Hediye! - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT'LILARA PERİYODİK BAKIM HEDİYE!

10 Numara Fiat'lılara Periyodik Bakım Paketi Hediye!

10 Numara Fiat programı kapsamında mevcut Fiat ticari araç sahibi müşterilerimizi; araçlarını Fiat Ticari Araç ile yenilediklerinde veya Fiat'tan ilave bir ticari araç aldıklarında yeni aldığı aracı için 10 Numara Fiat Periyodik Bakım Paketi hediyesi bekliyor!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Kasım 2022 tarihine kadar Fiat showroom'larında, yeni veya ilave bir Fiat Ticari Araç alacak ve 10 Numara Fiat programına kayıtlı Fiat Ticari Araç sahipleri için geçerlidir.
  • Kampanya, Doblo Combi ve Cargo, Fiorino Combi ve Cargo, Pratico ve Ducato modellerinde geçerlidir.
  • 10 Numara Fiat Periyodik Bakım Paketi kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu belirtilen modellerin 1.3 motorlu versiyonlarında 10.000 km yağ bakımı ve 20.000 km ana bakımı; Diğer motor versiyonlarında (LPG dahil) ise sadece 20.000 km ana bakımı kapsamaktadır.
  • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen Fiat Ticari Araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka,T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kampanya tanımlanacaktır. Müşteri ilgi merkezinde yapılan kayıt otomatik olarak Link sistemine yansımaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazılıp, şasi numarasının son 8 hanesinin, ad ve soyadı ile birlikte aralarda birer boşluk bırakılarak 5360'a mesaj atılması veya www.10numarafiat.com adresinden programa kayıt yaptırılması gerekmektedir.
  • 10 Numara Fiat'a üye olmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Euro.Message madebycat