10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor - 10 NUMARA FIAT
10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor!

10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor

Fiat ticari araç sahipleri ayrıcalıkları yaşıyor!

10 Numara Fiat, ticari araç sahiplerini tek çatı altında toplayan, farklı alanlarda sunduğu avantajlarla hayatınızı kolaylaştıran bir sadakat platformudur.

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinizi düşünerek hazırlanmış özel bir program olan 10 Numara Fiat, işiniz, aileniz ve aracınız için faydalı olacak ve hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar sunuyor.

Aracınızı yenilerken sizlere özel satış avantajlarından yararlanabilir, servis ve aksesuar kampanyalarına katılabilir, işiniz ve aileniz için marka avantajlarından faydalanabilir, yasal yükümlülükler ile ilgili sorularınıza 7/24 müşteri ilgi merkezimizle cevap bulabilir ve aracınız hakkında merak ettiğiniz her bilgiye 10Numara Fiat Blog üzerinden erişebilirsiniz.

Aracınızın ister ilk sahibi ister son sahibi olun, araç yaşı fark etmeksizin siz de 10 Numara Fiat'lı olabilirsiniz. 10 Numara Fiat dünyasındaki ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak ŞASİ numaranızın son 8 hanesi, adınız ve soyadınız ile cep telefonunuzdan 5360'a SMS atmak. (Örn: ONNUMARA 12345678 ALİ BALCI)

10 Numara Fiat Katılım Koşulları

  • 10 Numara Fiat, 10numarafiat.com adresinde bulunan ve Fiat ticari araç sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan bir sadakat platformudur. 10 Numara Fiat'ta yer alan ayrıcalıklardan Fiat ticari araç sahibi program üyeleri faydalanabilir. Sitede bulunan içerikler tüm okuyuculara açıktır; fırsat, anket, etkinlik, promosyon, indirim gibi ayrıcalıklardan sadece programa kayıt olan Fiat ticari araç sahipleri faydanalacaktır. 10 Numara Fiat'ın mülkiyeti TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş'ye (Fiat) aittir.
  • 5 Mayıs – 1 Haziran 2020 tarihleri arasında Fiat marka ticari aracını Doblo veya Fiorino Combi ile değiştiren program üyelerine 300 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye edilecektir. Opet Yakıt Puanlar yeni satın alınan aracın faturası kesildikten sonra 2 iş günü içerisinde bu kişilerin cep telefonuna yüklenecektir. Opet Yakıt Puanların cep telefonlarınıza tanımlanabilmesi için iletişim bilgileriniz Tofaş tarafından Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacaktır. Kampanya kapsamında yüklenen Opet Yakıt Puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir. Opet Yakıt Puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG'de geçerli değildir. Opet Yakıt Puanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2020'dir. Kullanılmayan Opet Yakıt Puanlar 1 Ağustos 2020 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Katılımcıların Opet Yakıt Puanlarını Opet istasyonlarında ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifresini Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Her müşteri kampanyaya 1 kez katılabilir. Opet ve Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni'ne http://www.10numarafiat.com/10-numara-fiata-katil/program-katilim-formu adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi www.opet.com.tr ve 10numarafiat.com adresinden alınabilir.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat