10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor - 10 NUMARA FIAT
10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor!

10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor

Fiat ticari araç sahipleri ayrıcalıkları yaşıyor!

10 Numara Fiat ve Fiat Yol Arkadaşım birleşiyor! Ticari araç sahiplerini tek çatı altında toplayan, farklı alanlarda sunduğu avantajlarla hayatınızı kolaylaştıran bir sadakat platformumuz 10 Numara Fiat ve FIAT Yol Arkadaşım sayesinde otomobiliniz ile ilgili detaylar ve işlemler artık çok kolay. Aracınızın servis geçmişi, size özel kampanyalar, size özel hatırlatmalar, aracınızın takibi ve daha fazlası için Fiat Yol Arkadaşım mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir veya web sitemizi kullanabilirsiniz.

10 Numara Fiat, ticari araç sahiplerini tek çatı altında toplayan, farklı alanlarda sunduğu avantajlarla hayatınızı kolaylaştıran bir sadakat platformudur.

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinizi düşünerek hazırlanmış özel bir program olan 10 Numara Fiat, işiniz, aileniz ve aracınız için faydalı olacak ve hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar sunuyor.

Aracınızı yenilerken sizlere özel satış avantajlarından yararlanabilir, servis ve aksesuar kampanyalarına katılabilir, işiniz ve aileniz için marka avantajlarından faydalanabilir, yasal yükümlülükler ile ilgili sorularınıza 7/24 müşteri ilgi merkezimizle cevap bulabilir ve aracınız hakkında merak ettiğiniz her bilgiye 10Numara Fiat Blog üzerinden erişebilirsiniz.

Euro.Message madebycat