Toksinlerden Arınmanın Tam Zamanı - 10 NUMARA FIAT
TOKSİNLERDEN ARINMANIN TAM ZAMANI

Toksinlerden Arınmanın Tam Zamanı

Bahar geldi, sıcaklar artmaya başladı, kışlıklar yerini incecik elbise ve tişörtlere bıraktı. Kış boyunca alınan fazla kilolar tatil planlarının gün yüzene çıkmasıyla en önemli konular arasında yerini almayı başardı. Her bahar olduğu gibi bu bahar da diyet listeleri paylaşılmaya, spor salonları dolmaya, egzersizler artmaya başladı. Hızlı kilo vermek ve yazı mükemmel şekilde karşılamak için yapılan uygulamalar ne yazık ki çoğu zaman faydasız olurken sağlık için de olumsuz sonuçlar doğurmakta. Bu bahar hem yazı mükemmel şekilde karşılamak hem de sağlıklı bir adım atmak için işe toksinlerinizden arınarak başlama ne dersiniz?

Kilo vermeye başlamadan önce toksinlerinizden kurtulun!

Vücudumuzun ürettiği ve dışarıdan aldığımız toksinler, vücudu önemli derecede etkilemektedir. Hava kirliliği, egzoz dumanı, sigara kullanımı, tüketilen besinler ve hatta içilen su bile vücutta toksin oluşmasına neden olmaktadır. Ancak biriken toksinleri bir takım yöntemlerle atıp kilo verme yolunda sağlıklı bir adım atabilirsiniz.

Toksinlerden arınmanın yolları

Besinler her ne kadar toksin oluşmasına neden olsa da, o toksinlerin atılmasına da yardımcı olmaktadır. Oldukça basit şekilde ulaşabileceğiniz toksin attırıcı besinlerle baharı ve yazı farklı şekilde karşılayabilirsiniz.

Limon suyu:C vitamini deposu aynı zamanda toksin atımında bir numaralı seçenekler arasında yer alıyor. Yağ yakımına da yardımcı olan limon suyunu her sabah tüketerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Enginar:En faydalı sebzeler arasında yer alan enginar, karaciğer ve safra kesesinin işlevlerini yerine getirmesine yardımcı olacaktır. Öğünlerinizde enginara bol bol yer verin.

Yeşil çay:Toksin atımında en etkili çaylar arasında yer alan yeşil çay, aynı zamanda karaciğer fonksiyonun artmasına da yardımcı olacaktır.

Sebze ağırlıklı beslenme stili:Et ve et ürünlerinin yerine koyu yeşil yapraklı sebzelerin tüketimine ağırlık verilmelidir. Özellikle su teresi, kereviz, lahana bol bol tüketilmelidir. Bunun yanında kırmızı lahana, havuç, soğan, sarımsak, elma ve greyfurt gibi lifli meyvelere de beslenmede yer verilmelidir.

Beslenme alışkanlıklarınızda köklü değişiklikler yapmadan yavaş yavaş başlayacağınız değişimlerle bu bahar toksinlerinizden arınarak sağlıklı bir başlangıç yapmanız zor olmayacaktır.

Euro.Message madebycat