10 Numara Periyodik Bakım Kampanyası Sizi Bekliyor! - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT'LILARA 10 NUMARA PERİYODİK BAKIM HEDİYE!

10 Numara Periyodik Bakım Kampanyası Sizi Bekliyor!

10 Numara Fiat'lılar yeni alacakları Fiat Ticari Araçlara özel 10 Numara Periyodik Bakım hediyesi kazanıyor!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 2 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya aşağıdaki araç modellerde stoktaki tüm model yıllarını kapsamaktadır;
 • Fiorino Combi ve Cargo

  Doblo Combi ve Cargo

  Pratico

  Ducato

 • 10 Numara Fiat periyodik bakım kapsamında kampanyanın geçerli olduğu belirtilen modellerin 1.3 motorlu versiyonlarında 10.000 km yağ bakımı ve 20.000 km ana bakımı; diğer motor versiyonlarında ise sadece 20.000 km ana bakımı kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 10 Numara Fiat periyodik bakım hediyesi aracın satış tarihi itibari ile 1 yıl veya 20.000 km'ye kadar (hangisi önce dolarsa bitecek şekilde) Fiat yetkili servislerinde kullanılabilmektedir. Periyodik bakım kapsamına standart bakımda yapılan kontroller ve parçalar ile bu parçaların değişim işçilikleri dahildir. Aracın kullanımına bağlı olarak, yetkili servisler tarafından yapılacak kontroller sonrası değişmesine ihtiyaç duyulabilecek; ön ve arka fren balatası ve diskleri, debriyaj baskı ve balatası, silecek süpürgesi, rotil, rotbaşı, salıncak, amortisör, burçlar, takozlar vb. gibi parçalar ile bu parçaların değişiminde ihtiyaç duyulacak işçilikler dahil değildir.
 • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kampanya tanımlanacaktır.
 • Kampanya yalnızca şahıs veya şirket adına A filo hariç tüm satış kanallarında nakit veya kredi kampanyalı araç alımlarında geçerlidir. Kampanya A filo indirimi, fırsat araçları kapsamındaki indirimler ile birlikte kullanılamaz.
 • Aynı ay içerisinde ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirket adına sadece satın alınan 1 araç için kampanyadan yararlanabilir. Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına mevcut şifreyle ya da 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.
 • Kampanya tüm Fiat ticari araç alımlarında geçerlidir. Doblo Panorama ve Fiorino Panorama modelleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen 10 Numara Fiat üyesi Fiat ticari araç sahiplerinin takasa vereceği aracının noter satış işlemini yapmadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka,T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kampanya tanımlanacaktır.
 • 10 Numara Fiat'a katılmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz. Fiat yetkili servislerine gelerek 10 Numara Fiat'lılara özel servis avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat