İster ilave bir Fiat al ister aracını Fiat ile yenile "Fiat Yol Arkadaşım Connect!" hediyesini kaçırma! - 10 NUMARA FIAT
Fiat Ticari araçlara "Fiat Yol Arkadaşım Connect" hediye!

İster ilave bir Fiat al ister aracını Fiat ile yenile "Fiat Yol Arkadaşım Connect!" hediyesini kaçırma!

10 Numara Fiat'ın avantajları ile yollardaki galibiyetiniz devam ediyor. İşinizde, evinizde hayatınızın her alanında size eşlik eden aracınızı, yeni bir Fiat ticari araç ile değiştirmek veya mevcut araçlarınıza yeni bir Fiat ticari araç eklemek için şimdi tam zamanı! İster aracınızı değiştirin isterseniz aracınızı yenileyin "Fiat Yol Arkadaşım Connect Hediyesi" ile yolculuklarınızda avantaj kazanacak, lige 1-0 önde çıkacaksınız. Haydi durmayın bu benzersiz ayrıcalığı kaçırmayın!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya aşağıdaki araç modellerinde geçerlidir;
 • Fiorino Combi ve Cargo (2018, 2019 ve 2020model yılı)

  Doblo Combi ve Cargo (2018, 2019 ve 2020 model yılı)

  Pratico (2019 ve 2020 model yılı)

 • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen Fiat ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kampanya tanımlanacaktır.
 • Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanya yalnızca şahıs ya da şirket adına A filo hariç tüm satış kanallarında nakit veya kredi kampanyalı araç alımlarında geçerlidir. Kampanya A filo indirimi, fırsat araçları kapsamındaki indirimler ile birlikte kullanılamaz.
 • 10 Numara Fiat'a katılmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz. Fiat yetkili servislerine gelerek 10 Numara Fiat'lılara özel servis avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat