İster ilave bir Fiat Ducato al ister aracını Fiat Ducato ile yenile "10 Numara Fiat Bakım Paketi" hediyesini kaçırma! - 10 NUMARA FIAT
10 Numara Bakım Paketi

İster ilave bir Fiat Ducato al ister aracını Fiat Ducato ile yenile "10 Numara Fiat Bakım Paketi" hediyesini kaçırma!

10 Numara Fiat'ın avantajları ile yollardaki galibiyetiniz devam ediyor. İşinizde, evinizde hayatınızın her alanında size eşlik eden aracınızı, yeni bir Ducato Fiat ticari araç ile değiştirmek veya mevcut araçlarınıza yeni bir Fiat Ducato ticari araç eklemek için şimdi tam zamanı! İster aracınızı değiştirin isterseniz aracınızı yenileyin "10 Numara Fiat Bakım Paketi Hediyesi" ile yolculuklarınızda avantaj kazanacak, lige 1-0 önde çıkacaksınız. Haydi durmayın bu benzersiz ayrıcalığı kaçırmayın!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya sadece 0 km Fiat Ducato araçlarda geçerlidir.
  • Ducato araçların sadece 20.000 km ana bakımını kapsamaktadır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 10 Numara Fiat bakım paketi hediyesi aracın satış tarihi itibari ile 1 yıl veya 20.000 km'ye kadar (hangisi önce dolarsa bitecek şekilde) Fiat yetkili servislerinde kullanılabilmektedir. Bakım paketi kapsamına standart bakımda yapılan kontroller ve parçalar ile bu parçaların değişim işçilikleri dahildir. Aracın kullanımına bağlı olarak, yetkili servisler tarafından yapılacak kontroller sonrası değişmesine ihtiyaç duyulabilecek; ön ve arka fren balatası ve diskleri, debriyaj baskı ve balatası, silecek süpürgesi, rotil, rotbaşı, salıncak, amortisör, burçlar, takozlar vb. gibi parçalar ile bu parçaların değişiminde ihtiyaç duyulacak işçilikler dahil değildir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen Fiat Ducato ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kampanya tanımlanacaktır.
  • Aynı ay içerisinde ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirket adına sadece satın alınan 1 araç için kampanyadan yararlanabilir. Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına mevcut şifreyle ya da 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.
  • 10 Numara Fiat'a katılmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz. Fiat yetkili servislerine gelerek 10 Numara Fiat'lılara özel servis avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat