10 Numara Fiat takımı yeni sezona hazırlıyor! - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT'TAN TAKIMI COŞTURAN FIRSAT!

10 Numara Fiat takımı yeni sezona hazırlıyor!

Fiat yeni sezonda da takımına tam destek veriyor. Fiat ticari aracını yenileyecek ya da ilave bir Fiat ticari araç alacak 10 Numara takım oyuncularımıza tam 1.000 TL indirim veriyoruz. Hem yeni bir Fiat'la tanışmanın hem de indirimi yakalamanın tam zamanı şimdi!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya 2018 model yılı araçlarda geçerlidir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen Fiat ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kendilerine bir şifre verilecektir.
  • Aynı ay içerisinde ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirket adına sadece satın alınan 1 araç için kampanyadan yararlanabilir. Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına mevcut şifreyle ya da 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanamamaktadır..
  • Kampanya tüm Fiat ticari araç alımlarında geçerlidir. Doblo Panorama ve Fiorino Panorama modelleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya yalnızca şahıs ya da şirket adına A filo hariç tüm satış kanallarında nakit veya kredi kampanyalı araç alımlarında geçerlidir. Kampanya A filo indirimi, fırsat araçları kapsamındaki indirimler ile birlikte kullanılamaz.
  • 10 Numara Fiat'a katılmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz. Fiat yetkili servislerine gelerek 10 Numara Fiat'lılara özel servis avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat