Şimdi aracınızı yenilemenin ya da yeni bir tane daha Fiat almanın tam zamanı! - 10 NUMARA FIAT
ARACINIZI YENİLEMEK İÇİN BEKLEDİĞİNİZ FIRSAT AYAĞINIZA GELDİ!

Şimdi aracınızı yenilemenin ya da yeni bir tane daha Fiat almanın tam zamanı!

10 Numara Fiat'lılar araç alırken de fırsatlardan faydalanıyor, yolculuklarına 1-0 önde çıkıyor! İşte yenilenen kampanyamızın detayları:

Kampanya kapsamında, Fiat ticari araç sahibi müşterilerimize özel 1.000 TL'ye kadar Fiat Kasko Hediye! 10 Numara Fiat programı kapsamında mevcut Fiat ticari araç sahibi müşterilerimize; araçlarını Fiat ticari araç ile yenilediklerinde veya Fiat'tan yeni bir ticari araç aldıklarında; Yeni aldığı aracı için "1.000 TL'ye kadar Fiat Kasko Desteği" sağlıyoruz.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Fiat ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kendilerine bir şifre verilecektir.
 • Kampanya yalnızca şahıs ya da şirket adına A filo hariç tüm satış kanallarında nakit veya kredi kampanyalı araç alımlarında geçerlidir. Kampanya A filo indirimi, fırsat araçları kapsamındaki indirimler ile birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya 2017 model yılı araçlarda geçerlidir.
 • Aynı ay içerisinde ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirket adına sadece satın alınan 1 araç için kampanyadan yararlanılabilir. Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına mevcut şifreyle ya da 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.
 • Kampanya, Güneş Sigorta ve Axa Sigorta'dan yapılan Fiat Kasko poliçeleri için geçerlidir.
 • Kampanya sadece aşağıdaki araç modellerinde geçerlidir;
  Doblo Combi Premio Plus ve Doblo Combi Trekking
  Fiorino Combi Emotion ve Fiorino Combi Premio
  Fiorino Combi Premio 1.4 Benzinli
  Fiorino Cargo ve Doblo Cargo
  Ducato, Fullback, Pratico
Euro.Message madebycat