Araçlarda Otel Konforu Arayanlar İçin Alternatif - 10 NUMARA FIAT
Araçlarda Otel Konforu Arayanlar İçin Alternatif

Araçlarda Otel Konforu Arayanlar İçin Alternatif

Kısıtlamalardan uzak, özgür bir tatil deyince aklımıza gelen ilk şeydir karavan. Hepimizin Hollywood filmlerinden görüp imrendiği bu araç tipi son yıllarda seyahat amaçlı kullanımının dışına çıkılarak ev veya ofis olarak da kullanılmaya başlandı. Bize sağladığı bu konforun yanı sıra seyahat etme özgürlüğünü de tanıması bir karavana sahip olmamızı gerekli hale getiriyor. Özgürlüğüne ve konforuna düşkün ancak yeni yerler keşfetmeyi de sevenler için en uygun olan araç tiplerinden olan karavanı mercek altına aldık.

Karavan neden bu kadar çok tercih ediliyor?

İstenilen rotayı çizip istenilen noktalarda durmanın keyfi, kahvaltı saatini kaçıracak olmanın tedirginliği, otellerin yaptığı programların dışına çıkmadan eğlenme zorunluluğu vs. gibi nedenler insanlardaki karavan aşkını büyütüyor.

Bir karavanda olması gerekenler nelerdir?

Bir karavana sahip olmanın maliyeti kişinin kendi inisiyatifine ve zevkine bağlı. Bu yaşadığımız evlerde olmasını istediğimiz eşyaların varlıklarıyla benzer bir durum. Karavanınızın büyüklüğüne bağlı olarak barınmak için gerekli ne varsa bulunmalı. Mesela; yatak, nevresimler, battaniye yastık yorgan, mutfak gereçleri, yolculuğunuzda size ev konforunu sağlayacak temel eşyalardır. Bilhassa elektrikli aletler karavanın bizlere sunduğu en büyük konfordur. Aydınlatmalar ve prizler sayesinde keyifli vakit geçirebilir, soğuk gecelerde elektrikli ısıtıcınızı çalıştırabilir, kahve makineniz varsa içinizi ısıtacak ve yolculuğunuzun yorgunluğunu alacak bir kahve hazırlayabilirsiniz.

Karavan maliyetli midir?

Otellerde veya tatil köylerinde harcayacağınız parayı bir kere karavanınız için harcayarak sadece sizin isteğinize göre şekillenen sınırsız ve sonsuz bir tatil yapabilirsiniz. Bu nedenle de başta maliyetli gibi gözükse de uzun vadede sizin için kara dönüşecek bir yatırım ve tatil aracıdır.

Hotel konforu ve otomobilin buluşma noktası: Hotomobil

Tatil denilince aklımıza gelen şey hep aynı: Güneşin kavurduğu kızgın kum ve masmavi bir deniz… Plan yapmanın derdine düşmek istemediğimiz için de her şey dahil otellerin tercih edildiği ama neredeyse birçoğumuz için ızdıraba dönüşen bu tatil tipine son veren bir önerimiz var; Hotomobil!

Hotomobil'de neler var?

Dört yıldan uzun bir süredir devam eden tasarım, geliştirme ve test sürecinin sonunda ortaya çıkan Fiat Pratico motokaravan Hotomobil, ince detaylar ve çözümleri, geniş iç hacim ve yaşam alanlarıyla sürekli değişen yaşam standartlarına mükemmel bir uyum sağlıyor. Size ev konforunu sunan Hotomobil ile ailece çıkılan tatiller artık daha keyifli.

Kullanıcılarına ne gibi imkanlar sağlar?

Hotomobiliniz ile doğayla iç içe ve keşfedilmeyen koylarda mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü bu araçlarda üç kişi rahatlıkla konaklayabiliyor. Kullanıcının konforunun ön planda tutulduğu Hotomobil dört mevsim tatil için ısıtma ve soğutma ve farklı zengin donanım opsiyonlarıyla istenilen konforu sağlıyor. Hotomobil'in en önemli ve en güzel özelliği ise günlük araç olarak da kullanılıyor olması. Tamamen yerli sermaye, tasarım ve üretim ile doğan bu araçlar B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen, tüm köprü tünel ve otoyollarda geçiş iznine sahip. Hotel konforuyla otomobilin birleşimine tanıklık etmeniz için yapmanız gereken tek şey Hotomobil'e şans vermeniz.

Euro.Message madebycat