Gardıroplarda Yer Açın! - 10 NUMARA FIAT
Gardıroplarda Yer Açın!

Gardıroplarda Yer Açın!

Mevsim geçişi demek gardıropların da düzenlemesi demek. Sezon boyunca dolaplar eski kıyafetlerinizin yanı sıra yenisini aldığınız kıyafetlerle dolup taşar. Dolabı açtığınızda üzerinize yığılacak gibi duran kutular, kolu bacağı sarkan kıyafetler can sıkıcı bir hal alır. Sonbahara derli toplu bir gardıropla girmek isteyenler için işte ipuçları...

Kullanmadıklarınızdan kurtulun

Hepinizin atmaya kıyamadığı, "kilo verince giyerim'' "özel bir günde giyerim'' dediği kıyafetleri var, biliyoruz. Ancak onların gardıropta durmaları modasının geçtiği gerçeğini değiştirmiyor. Modası geçmiş kıyafetlerden kurtulun. Demode görünmeyi istemezsiniz değil mi?

Vakumlu hurçlar kullanın

Kıyafetlerinizin içinden mevsime uygun olmayanları vakumlu hurçlar yardımıyla depolayın. Vakumlu hurçlar özellikle mevsim geçişlerinde artık kullanılmayacak kıyafetleri depolamak için harika bir çözüm. Eşyaları vakumlayarak yer tasarrufu yapar, böylelikle dolabınızda ekstra alan kazanmış olursunuz.

Dolap organizatörlerinden faydalanın

Dolaplarınızda aradığınızı bulamıyor musunuz? O zaman dolap içi organizatörlerinden edinmenizde fayda var. Organizatörler sayesinde eşyalarınızı renklerine kategorilerine ya da kullanım sıklığına göre ayırabilir aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tarzına göre kategorize edin

Klasik, gündelik ve spor tercihlerinize göre kıyafetlerinizi kategorize etmek daha düzenli bir dolaba sahip olmanızı sağlarken yine aradığınızı bulmak ve kombinlemek konusunda size fayda sağlar.

Doğru katlama stilini bulun

Doğru katlama stilliyle dolabınızda daha fazla eşyaya yer açabilirsiniz. Örneğin; kot pantolonlarınızı katlamak yerine rulo haline getirmek dolapta size yer kazandıracak basit ama bir o kadar da etkili bir yöntemdir.

Dolap kapılarını da kullanın

Eğer sürgülü bir dolap kullanmıyorsanız dolapların kapak içleri de askı olarak kullanılabilir. Dolap kapaklarına asmak için özel olarak tasarlanan düzenleyiciler yardımıyla çoraplarınızı iç çamaşırlarınızı fular ve kravatlarınızı kolaylıkla depolayabilirsiniz.

Ayakkabılar için ayakkabı kutuları kullanın

Ayakkabılarınız için şeffaf ayakkabı kutuları kullanırsanız hem düzenli bir görünüm elde eder hem de aradığınızı bütün kutuları açmaya gerek kalmadan bulabilirsiniz.

Euro.Message madebycat