Mavi Bayraklı Plaj Önerileri - 10 NUMARA FIAT
Mavi Bayraklı Plaj Önerileri

Mavi Bayraklı Plaj Önerileri

Yaz geldi. Denizin, kumun ve güneşin keyfini doya doya yaşamak ve ailece 10 numara bir tatil geçirmek istiyorsanız, sizin için derlediğimiz muhteşem güzellikteki Mavi Bayraklı plaj önerilerini değerlendirebilirsiniz:

1- Sarımsaklı Plajı - Ayvalık Her yıl binlerce turistin akınına uğrayan Sarımsaklı Plajı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunuyor. 7 kilometre uzunluktaki bu ünlü plajdaki kumların güzelliği ise dünya çapında biliniyor. 10 Numara tatil deyince ilk akla gelen plajlardan olan ve "dünyanın en güzel kumları" olarak belgelenen Sarımsaklı'da ailece harika bir tatil yapabilirsiniz.

2- Bodrum – Yalıçiftliği Tatil deyince ilk akla gelen beldelerden olan Bodrum çevresinde harika plajlar yer alıyor. Gökova'ya bakan Yalıçiftliği de bunlardan biri. Bodrum merkezden sadece 19 kilometre uzaklıktaki Yalıçiftliği'ne çam ormanlarının arasındaki keyifli bir yoldan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

3- Patara Plajı Antalya'nın Kaş ilçesinde yer alan Patara Plajı 18 kilometre uzunluğuyla Akdeniz'in en uzun plajı unvanını da taşıyor. Uçsuz bucaksız kumsal, nesli tükenmekte olan kaplumbağaların yumurtalarını bıraktıkları yerler arasında yer alıyor. Bu mükemmel plaj, Fethiye, Kaş ve Kalkan gibi en güzel turistik yörelere yakınlığıyla da gidilmeye değer.

4- İztuzu Plajı – Muğla Dalyan Muğla Dalyan'da yer alan İztuzu Plajı'nda tatlı ve tuzlu birbirine karışıyor. Caretta Caretta'ların yumurtalarını bıraktığı bu mükemmel plaj, dünyanın da ilgi odağı bölgeler arasında yer alıyor. Kaplumbağaları rahatsız etmemek için 20.00-08.00 arasında kapalı olan bu mükemmel plajı da tatil planlarınıza dahil edebilirsiniz.

5- Ölüdeniz En iyi plajlar listesinde Ölüdeniz'e yer vermemek olmaz. Teke Yarımadası'nda yer alan bu ünlü plajda; kristal rengindeki berrak sular sizi çağırıyor.

6- Çıralı Plajı – Antalya Doğallığı ve tarihi kalıntılarıyla büyüleyici olan Çıralı Plajı da Antalya'da tatil yapacaklara tavsiye edilen mavi bayraklı lokasyonlar arasında yer alıyor.

Euro.Message madebycat