10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT SAHAYA ÇIKIYOR!

10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor

Fiat ticari araç sahipleri ayrıcalıkları yaşıyor!

Hayatı hep daha da kolaylaştırmak için çalışan Fiat, ticari araç sahiplerinin işini kolaylaştıracak, farklı alanlarda sunduğu avantajlarla taraftarının yüzünü hep güldürecek bir takım kurdu, adını da 10 Numara Fiat koydu.

Fiat ticari araç sahiplerine özel ve sadece sizin isteklerinize göre düşünülmüş büyük bir aile 10 Numara Fiat.

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinizi düşünerek hazırlanmış özel bir program olan 10 Numara Fiat, işiniz, aileniz ve aracınız için faydalı olacak ve hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar sunuyor, 10 Numara Fiat'lılara gollük paslar atıyor!

İşlerinizin aksamaması için hizmetinizde olan Fiat, aksesuar seçenekleri ve ticari araç sahipliğinin getirdiği yasal yükümlülükler konusunda akıllarda kalan soru işaretlerini giderecek bilgilendirmelere kadar "Hayata ve işinize dair" ne varsa 10 Numara Fiat'ta!

10 Numara Fiat'la bir Fiat sahibi olmanın gücünü her zaman hissedecek, tüm işlerinizi kolayca halledeceksiniz.

Çünkü 10 Numara Fiat'lılar sahaya her zaman kazanmak için çıkar!

SİZ DE TAKIMDAKİ YERİNİZİ ALIN!

Aracınızın ister ilk sahibi ister son sahibi olun, araç yaşı fark etmeksizin siz de 10 Numara Fiat'lı olabilirsiniz. 10 Numara Fiat dünyasındaki ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak ŞASİ numaranızın son 8 hanesi, adınız ve soyadınız ile cep telefonunuzdan 5360'a SMS atmak. (Örn: ONNUMARA 12345678 ALİ BALCI)

10 NUMARA FIAT'IN GOLLÜK ORTALARI

  • Aracınızı yenilerken satış avantajları kazanırsınız.
  • Yetki belgeleri konusunda tüm soru ve sorunlarınıza 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla yanıt ve çözüm bulursunuz.
  • Aileniz, işiniz ve aracınız için anlaşmalı markalardan özel indirimler ve hizmet ayrıcalıklarından faydalanırsınız.
  • 10 Numara Fiat'lılara özel satış sonrası ve aksesuar indirimleri kazanırsınız.

Ayrıca ticari araç müşterilerinin beklentileri göz önünde tutularak hazırlanmış, günlük ve iş hayatınızı kolaylaştıracak tüyolar ve günlük koşuşturmadan sizi uzaklaştıracak tavsiyelerle hayatınıza artı değer katacak bilgiler; www.10numarafiat.com'da sizleri bekliyor.

10 Numara Fiat Katılım Koşulları

  • 10 Numara Fiat, 10numarafiat.com adresinde bulunan ve Fiat ticari araç sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan bir sadakat platformudur. 10 Numara Fiat'ta yer alan ayrıcalıklardan Fiat ticari araç sahibi program üyeleri faydalanabilir. Sitede bulunan içerikler tüm okuyuculara açıktır; fırsat, anket, etkinlik, promosyon, indirim gibi ayrıcalıklardan sadece programa kayıt olan Fiat ticari araç sahipleri faydanalacaktır. 10 Numara Fiat'ın mülkiyeti TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş'ye (Fiat) aittir.
  • Fiat ticari araç sahipleri, 10 Numara Fiat programına SMS veya çağrı merkezi gibi farklı kanallardan kayıt olarak kişisel bilgilerini Fiat ve Fiat tarafından belirlenen 3. kişiler ve program ortakları ile düzenlenen aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-posta gönderileri, tanıtım ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere paylaşılabileceğini, bu firmalarca işlenebileceğini ve üye kişi aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçebileceğini kabul eder.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat