10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT SAHAYA ÇIKIYOR!

10 Numara Fiat Sahaya Çıkıyor

Fiat ticari araç sahipleri ayrıcalıkları yaşıyor!

10 Numara Fiat, ticari araç sahiplerini tek çatı altında toplayan, farklı alanlarda sunduğu avantajlarla hayatınızı kolaylaştıran bir sadakat platformudur.

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinizi düşünerek hazırlanmış özel bir program olan 10 Numara Fiat, işiniz, aileniz ve aracınız için faydalı olacak ve hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar sunuyor.

Aracınızı yenilerken sizlere özel satış avantajlarından yararlanabilir, servis ve aksesuar kampanyalarına katılabilir, işiniz ve aileniz için marka avantajlarından faydalanabilir, yasal yükümlülükler ile ilgili sorularınıza 7/24 müşteri ilgi merkezimizle cevap bulabilir ve aracınız hakkında merak ettiğiniz her bilgiye 10Numara Fiat Blog üzerinden erişebilirsiniz.

Aracınızın ister ilk sahibi ister son sahibi olun, araç yaşı fark etmeksizin siz de 10 Numara Fiat'lı olabilirsiniz. 10 Numara Fiat dünyasındaki ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak ŞASİ numaranızın son 8 hanesi, adınız ve soyadınız ile cep telefonunuzdan 5360'a SMS atmak. (Örn: ONNUMARA 12345678 ALİ BALCI)

10 Numara Fiat Katılım Koşulları

  • 10 Numara Fiat, 10numarafiat.com adresinde bulunan ve Fiat ticari araç sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan bir sadakat platformudur. 10 Numara Fiat'ta yer alan ayrıcalıklardan Fiat ticari araç sahibi program üyeleri faydalanabilir. Sitede bulunan içerikler tüm okuyuculara açıktır; fırsat, anket, etkinlik, promosyon, indirim gibi ayrıcalıklardan sadece programa kayıt olan Fiat ticari araç sahipleri faydanalacaktır. 10 Numara Fiat'ın mülkiyeti TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş'ye (Fiat) aittir.
  • Fiat ticari araç sahipleri, 10 Numara Fiat programına SMS veya çağrı merkezi gibi farklı kanallardan kayıt olarak kişisel bilgilerini Fiat ve Fiat tarafından belirlenen 3. kişiler ve program ortakları ile düzenlenen aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-posta gönderileri, tanıtım ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere paylaşılabileceğini, bu firmalarca işlenebileceğini ve üye kişi aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçebileceğini kabul eder.
  • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Euro.Message madebycat