Türkiye'nin Doblo ailesi Team Doblo ile Bursa Tofaş Fabrika'mızda güzel bir gün geçirdik. "20 Temmuz 2016" - 10 NUMARA FIAT
TEAM DOBLO EKİBİYLE BURSA TOFAŞ FABRİKA'MIZI ZİYARET ETTİK!

Türkiye'nin Doblo ailesi Team Doblo ile Bursa Tofaş Fabrika'mızda güzel bir gün geçirdik. "20 Temmuz 2016"

Türkiye'nin dört bir yanındaki Doblo kullanıcılarının bir çatı altında toplandığı Team Doblo ekibinden 29 kişiyle Bursa Tofaş Fabrika'sını ziyaret edip araçların hayat bulduğu bölümleri gezdik.

Fiat araç modellerinden Doblo'ya olan bağlılıkları ile nam salan Team Doblo ekibiyle; bir araya gelmek ve bağlarımızı daha da güçlendirmek için 20 Temmuz 2016'da Fiat araç modellerinin hayat bulduğu Bursa Tofaş Otomobil Fabrikası'na gezi düzenledik. Ankara, İstanbul, İzmit, Bolu ve Eskişehir gibi illerden gelen 29 10 Numara Fiat 'lı Team Doblocu ile fabrika önünde toplandık. Fabrikamızın merak edilen üretim hatlarının hepsini gezdiğimiz turumuzda Team Doblo'cuların araçların üretimi ile ilgili merak ettikleri sorularını da yanıtladık. Eğlenceli ve bilgi dolu gezimizin ardından sohbetler eşliğinde Bursa'ya özgü İskender Kebap yedik ve yine unutulmaz anılar ve bu anıları ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraflarla etkinliğimizi sonlandırdık.

Birlikte geçireceğimiz nice etkinlikte görüşmek dileğiyle, 10 Numara Fiat'la kalın...

Euro.Message madebycat