Merakla beklenen Bursa Tofaş Fabrikamıza ilk geziyi yaptık! "13 Nisan 2016" - 10 NUMARA FIAT
10 NUMARA FIAT'LILAR TOFAŞ FABRİKA GEZİSİNE KATILDI!

Merakla beklenen Bursa Tofaş Fabrikamıza ilk geziyi yaptık! "13 Nisan 2016"

Ayın Sorusu yarışması kazananı 10 Numara Fiat'lılar ile, fabrika sunumu ve fabrika gezisinin ardından Bursa'nın meşhur lezzeti "İskender" ile taçlanan keyifli bir günde bir araya geldik.

10 Numara Fiat ile takım oyuncularımıza yolculuklarında ayrıcalıklar sağlarken, hazırladığımız etkinlik ve yarışmalar ile bağlarımızı güçlendiriyoruz. 10 Numara Fiat'lıların buluşma noktası olan Fiat Ticari Araçlar Facebook sayfasında başlattığımız ''Ayın Sorusu'' yarışması ile yine unutulmaz bir buluşmaya şahit olduk.

Facebook sayfamızda 01-15 Mart tarihleri arasında yayınladığımız ''Ayın Sorusu'' yarışmasına katılan 700 kişi arasından 20'si ile Bursa Tofaş fabrikamıza unutulmaz bir gezi düzenledik. Gezimize İstanbul'dan katılan 10 takım oyuncumuz ile özel olarak tahsis edilen otobüsle Bursa'ya ulaştık. Gezi ekibinin kalanını oluşturan Bursalı 10 takım oyuncumuz ile fabrika önünde bir araya geldik. Fabrikada yapılan kısa bir sunumun ardından Fiat araç modellerinin can bulduğu gövde, montaj ve kalıp bölümlerini ziyaret edip, araçların geçtiği sürece şahit olduk. Yaklaşık 1 saatlik fabrika gezisinin ardından 10 Numara Fiat'lılarla keyifli bir yemek yedik.

Keyifli sohbetin eşlik ettiği yemek sonrasında Fiat araç modellerinin sergilendiği özel pistte tecrübeli Tofaş pist görevlilerimizin sürücülüğünde araçlarımızı deneyimle şansı yakaladık. Araçların doğduğu Bursa Tofaş fabrikamıza 10 Mayıs'ta yeni bir gezi daha düzenleyeceğiz. Bu gezimizde siz de yanımızda olmak isterseniz, bizi takipte kalın.

Euro.Message madebycat