Program Katılım Formu - 10 NUMARA FIAT

Program Katılım Formu10 NUMARA FIAT KATILIM KOŞULLARI:

  • 10 Numara Fiat, 10numarafiat.com adresinde bulunan ve Fiat ticari araç sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan bir sadakat platformudur. 10 Numara Fiat'ta yer alan ayrıcalıklardan Fiat ticari araç sahibi program üyeleri faydalanabilir. Sitede bulunan içerikler tüm okuyuculara açıktır; fırsat, anket, etkinlik, promosyon, indirim gibi ayrıcalıklardan sadece programa kayıt olan Fiat ticari araç sahipleri faydanalacaktır. 10 Numara Fiat'ın mülkiyeti TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş'ye (Fiat) aittir.
  • Fiat ticari araç sahipleri, 10 Numara Fiat programına SMS, çağrı merkezi, web sitesi gibi farklı kanallardan kayıt olarak kişisel bilgilerini Fiat ve Fiat tarafından belirlenen 3. kişiler ve program ortakları ile düzenlenen aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-posta gönderileri, tanıtım ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere paylaşılabileceğini, bu firmalarca işlenebileceğini ve üye kişi aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçebileceğini kabul eder.
  • 10 Numara Fiat programı kapsamında üyeliğinizi sonlandırmak için tıklayınız. Üyeliğinizin sonlandırılmasına istinaden 10 Numara Fiat programı faydalarından yararlanılamayacak ve ticari elektronik ileti yoluyla yapılan iletişimler durdurulacaktır.
Euro.Message madebycat